Választások
  Eseménynaptár
  Üvegzseb
  Közérdekű adatok
  dorogi magazin
  Hírek
  Városháza
  Intézmények
  Önkormányzatok
  Dorogi Többcélú Kistérségi Társulás
  Civil szerveződések
  Egyház
  Sport
  Közterület-felügyelet
  Kommunál-Junk Kft.
  Külkapcsolatok
  Telephelyek
  Üzletek
  Szálláshelyek
  Piacok
  Megtiltott szolg. tev. nyilvántartása
  Nyilvántartás a bevásárlóközpontokról
  Nyilvántartás a helyi termelői piacokról
  Rendezvénytartási engedélyek
  Nyilvántartás a nem üzleti célú szálláshelyekről
  Kitüntetettek
  Közhírré Tétetik Dorogon
  Közadatkereső
 

Sport
Frissítve: 2013. május 14 09:01:34 Oldal ajánlása ismerõsömnekOldal tartalmának nyomtatása

dorogi kézilabda
  A Békatalálkozó úszóversenyen 23 aranyat gűjtöttek a dorogiak  
Frissítve: 2017. május 08 11:25:52
Május 6-án a dorogi Nipl Stefánia Uszodában rendezték meg a IX. Békatalálkozó Úszóversenyt. A versenyen Dorog mellett Esztergom, Komárom, Tata, Vác és Szentendre csaknem 120 úszója képviselte magát.

A megmérettetésen az Új-Hullám SE versenyzői hazai pályán 23 aranyat, 16 ezüstöt és 8 bronzérmet gyűjtöttek össze. Gratulálunk az eredményekhez!

Az Új-Hullám SE versenyzőinek dobogós helyezései (mindenki a saját korosztályában):

25m gyors - fiú: 3. Liszi Bence
50m gyors - fiú: 1. Papp Roland, 1. Kolozsvári Péter, 2. Thirring Domonkos, 2. Müller Martin, 3. Dombrády Bence
50m gyors - lány: 1. Tamás Izabella, 1. Meczger Sára, 1. Simonek Renáta, 2. Papp Vivien
50m hát - fiú: 1. Kolozsvári Péter, 1. Müller Martin, 2. Dombrády Bence, 2. Papp Roland, 3. Meczger Máté
50m hát - lány: 1. Tamás Izabella, 1. Meczger Sára, 1. Simonek Renáta, 2. Papp Vivien
25m mell - fiú: 3. Méhész Benedek
50m mell - fiú: 1. Papp Roland, 1. Meczger Máté, 2. Müller Martin, 3. Kolozsvári Péter
50m mell - lány: 1. Papp Vivien, 1. Meczger Sára, 1. Simonek Renáta, 2. Tamás Izabella
50m pillangó - fiú: 1. Thirring Domonkos, 1. Dombrády Bence, 2. Müller Martin, 2. Meczger Máté, 2. Hegyi Benedek, 3. Kolozsvári Péter
50m pillangó - lány: 1. Tamás Izabella, 1. Meczger Sára, 2. Simonek Renáta, 2. Papp Vivien
100m vegyes - fiú: 1. Meczger Máté, 2. Dombrády Bence, 2. Kolozsvári Péter, 3. Müller Martin, 3. Meixner Marcell
100m vegyes - lány: 1. Papp Vivien, 1. Meczger Sára, 1. Simonek Renáta, 2. Tamás Izabella


 

Oldal tetejére ugrás
 

  IVS
  Keresés
  Időjárás
  Várostérkép
 
 
Impresszum | Médiaajánlat | Elérhetőségek
  Oldal tetejére ugrás
Digitexx Multimédia
Digitexx Multimédia