Választások
  Eseménynaptár
  Üvegzseb
  Közérdekű adatok
  dorogi magazin
  Hírek
  Városháza
  Intézmények
  Önkormányzatok
  Dorogi Többcélú Kistérségi Társulás
  Civil szerveződések
  Egyház
  Sport
  Kommunál-Junk Kft.
  Külkapcsolatok
  Telephelyek
  Üzletek
  Szálláshelyek
  Piacok
  Megtiltott szolg. tev. nyilvántartása
  Nyilvántartás a bevásárlóközpontokról
  Nyilvántartás a helyi termelői piacokról
  Rendezvénytartási engedélyek
  Nyilvántartás a nem üzleti célú szálláshelyekről
  Kitüntetettek
  Közhírré Tétetik Dorogon
  Közadatkereső
 

Archivum
Frissítve: 2009. szeptember 13 17:43:12 Oldal ajánlása ismerõsömnekOldal tartalmának nyomtatása

  Szakadó esőben, szakadatlan jókedvvel sprintelek ovisok, diákok, felnőttek  
Frissítve: 2016. szeptember 19 14:14:01

Szerencsére az esős időjárás csak keveseknek vette kedvét attól, hogy rajthoz álljanak és nekivágjanak a 800, 1800 méteres távnak a II. Sarpi-Dorog Városfutáson. Szeptember 17-én több mint ezren futottak városunkban a Buzánszky Jenő Stadionban és környékén megrendezett sportnapon, amelyet a jótékonysági futás rajtja indított. Az ovisok, iskolások, gimnazisták versenye után sokan vágtak neki a 7 km-es városfutásnak, de a HUNfoglalás erőpróbái is számos sportolót vonzottak - az ország több pontjáról Dorogra.

tillich.JPG

II. SARPI-Dorog VÁROSFUTÁS - Eredmények
1. OSZTÁLY
1. Mihalovits Timon (Eötvös) 1. Nagy Eszter (-)
2. Goda András (Eötvös) 2. Mihályi Nóri (Zrínyi)
3. Berndt Ákos (Eötvös) 3. Klányi Jázmin (Zrínyi)
2. osztály
1. Farkas Botond (Eötvös) 1. Thot Regina (Zrínyi)
2. Dankó Zente Barnabás (Zrínyi) 2. Kovács Tamara (Zrínyi)
3. Kolozsvári Péter (Petőfi) 3. Bali Ingrid (Zrínyi)
3. osztály
1. Marosvölgyi Dániel (Petőfi) 1. Tillich Tamara (Eötvös)
2. Szabó Mihály (-) 2. Szabó Noémi (Zrínyi)
3. Bíró Dávid (Eötvös) 3. Szűcs Mercédesz (Petőfi)

3223.JPG

4. osztály
1. Czuth Zalán (Eötvös) 1. Holyba Kata (Zrínyi)
2. Orosz Balázs Tibor (Eötvös) 2. Harmann Petra (Eötvös)
3. Balázs Patrik (Zrínyi) 3. Jurácsik Lili (Eötvös)
5. osztály
1. Selmeci Bendegúz (Eötvös) 1. Simonek Pnna (Zrínyi)
2. Bokán Barnabás (Eötvös) 2. Hegyi Laura (-)
3. Farkas Jeromos (Eötvös) 3. Bakk Eszter (Petőfi)
6. osztály
1. Hubácsek Bendegúz (Zrínyi) 1. Meczger Sára (Eötvös)
2. Faragó Bálint (Eötvös) 2. Szőke Noémi (Eötvös)
3. Hársfai Flórián (Zrínyi) 3. Szivek Anikó (Zrínyi)
7. osztály
1. Takács Martin (-) 1. Kovács Anikó (Eötvös)
2. Meczger Máté (Eötvös) 2. Tillich Georgina (Eötvös)
3. Dobos Norbert (-) 3. Mátyás Anna (Eötvös)
8. osztály
1. Dombrády Bence (Zrínyi) 1. Kalocsai Lorisz (Zrínyi)
2. Mihályi Bálint (-) 2. Csekő Maja (Zrínyi)
3. Hartmann Bence (Eötvös) 3. Horváth Nikolett (Eötvös)
Zsigmondy-középiskola, felnőttek
1. Lévai Tamás 1. Büki Melinda
2. Hódi István Erik 2. Kelenföldi Petra
3. Tuza Martin Bendegúz 3. Thót Martina


 

Oldal tetejére ugrás
 

  IVS
  Keresés
  Időjárás
  Várostérkép
 
 
Impresszum | Médiaajánlat | Elérhetőségek
  Oldal tetejére ugrás
Digitexx Multimédia
Digitexx Multimédia