Választások
  Eseménynaptár
  Üvegzseb
  Közérdekű adatok
  dorogi magazin
  Hírek
  Városháza
  Intézmények
  Önkormányzatok
  Dorogi Többcélú Kistérségi Társulás
  Civil szerveződések
  Egyház
  Sport
  Közterület-felügyelet
  Kommunál-Junk Kft.
  Külkapcsolatok
  Telephelyek
  Üzletek
  Szálláshelyek
  Piacok
  Megtiltott szolg. tev. nyilvántartása
  Nyilvántartás a bevásárlóközpontokról
  Nyilvántartás a helyi termelői piacokról
  Rendezvénytartási engedélyek
  Nyilvántartás a nem üzleti célú szálláshelyekről
  Kitüntetettek
  Közhírré Tétetik Dorogon
  Közadatkereső
 

Archivum
Frissítve: 2009. szeptember 13 17:43:12 Oldal ajánlása ismerõsömnekOldal tartalmának nyomtatása

  Dobogós dorogiak a megyei úszó körversenyen  
Frissítve: 2017. január 16 11:37:36
Január 14-én, szombaton rendezték meg a Komárom-Esztergom megyei úszó körverseny harmadik fordulóját Dorogon, a Nipl Stefánia Uszodában. A harmadik forduló, egyben a 2016-os szezon utolsó fordulója is volt. Az Új-Hullám SE versenyzői 23 aranyat, 15 ezüstöt és 15 bronzérmet gyűjtöttek össze.
Az úszóverseny után a csapatokat pontversenyben is értékelték. A dorogiak az öt csapat közül, a harmadik helyen végeztek.
Tabella:
1. Tatabányai Vízmű SE (1317 pont)
2. Komáromi Úszóklub SE (1206 pont)
3. Új-Hullám SE (802 pont)
4. Esztergomi Úszó Klub (593 pont)
5. Tatai Hódysport SE (8 pont)
Az Új-Hullám SE dobogós helyezései a harmadik fordulóban (nemek és korosztályok szerint):
50 m pillangó: 1. Tamás Izabella (2006), 3. Papp Vivien (2006), 3. Berky Áron (2006).
100 m pillangó: 1. Meczger Sára (2005), 1. Meczger Máté (2003), 1. Dombrádi Bence (2002), 3. Simonek Renáta (2004), 3. Trexler Sára (2003).
25 m hát: 1. Papp Roland (2009), 3. Földesi Lili (2010).
50 m hát: 1. Tamás Izabella (2006), 2. Kolozsvári Péter (2008), 2. Berky Áron (2006), 3. Papp Vivien (2006).
100 m hát: 1. Meczger Sára (2005), 1. Simonek Renáta (2004), 1. Müller Martin (2001), 2. Meczger Máté (2003), 3. Trexler Sára (2003).
25 m mell: 2. Papp Roland (2009), 3. Földesi Lili (2010), 3. Méhész Benedek (2010).
50 m mell: 1. Berky Áron (2006), 2. Papp Vivien (2006).
100 m mell: 1. Meczger Sára (2005), 1. Simonek Renáta (2004), 1. Meczger Máté (2003), 1. Dombrádi Bence (2002), 2. Trexler Sára (2003), 2. Gimeskövi Péter (2004), 3. Berky Nóra (2004).
25 m gyors: 1. Papp Roland (2009), 3. Földesi Lili (2010).
50 m gyors: 1. Tamás Izabella (2006), 2. Kolozsvári Péter (2008), 2. Berky Áron (2006).
100 m gyors: 1. Meczger Sára (2005), 1. Dombrádi Bence (2002), 1. Müller Martin (2001), 2. Simonek Renáta (2004), 2. Meczger Máté (2003), 3. Berky Nóra (2004), 3. Gimeskövi Péter (2004).
100 m vegyes: 1. Meczger Sára (2005), 1. Meczger Máté (2003), 1. Dombrádi Bence (2002), 1. Müller Martin (2001), 2. Simonek Renáta (2004), 2. Tamás Izabella (2006), 2. Kolozsvári Péter (2008), 2. Berky Áron (2006), 3. Papp Vivien (2006), 3. Papp Roland (2009).

 


 

Oldal tetejére ugrás
 

  IVS
  Keresés
  Időjárás
  Várostérkép
  http://www.dorog.hu/index.php?oldal=1772  
 
 
Impresszum | Médiaajánlat | Elérhetőségek
  Oldal tetejére ugrás
Digitexx Multimédia
Digitexx Multimédia