Választások
  Eseménynaptár
  Üvegzseb
  Közérdekű adatok
  dorogi magazin
  Hírek
  Városháza
  Intézmények
  Önkormányzatok
  Dorogi Többcélú Kistérségi Társulás
  Civil szerveződések
  Egyház
  Sport
  Közterület-felügyelet
  Kommunál-Junk Kft.
  Külkapcsolatok
  Telephelyek
  Üzletek
  Szálláshelyek
  Piacok
  Megtiltott szolg. tev. nyilvántartása
  Nyilvántartás a bevásárlóközpontokról
  Nyilvántartás a helyi termelői piacokról
  Rendezvénytartási engedélyek
  Nyilvántartás a nem üzleti célú szálláshelyekről
  Kitüntetettek
  Közhírré Tétetik Dorogon
  Közadatkereső
 

Archivum
Frissítve: 2009. szeptember 13 17:43:12 Oldal ajánlása ismerõsömnekOldal tartalmának nyomtatása

  A dorogi úszók 27 éremmel tértek haza Tatabányáról  
Frissítve: 2017. február 27 10:36:36
Az Új-Hullám SE úszói részt vettek a 2017-es Komárom-Esztergom megyei úszó körverseny első fordulóján, Tatabányán, február 26-án. Az úszóversenyen az egyesület sportolói kiválóan teljesítettek: 8 aranyat, 11 ezüstöt és 8 bronzot sikerült hazahozniuk!

Eredmények:

400 m férfi gyors: 2. Meczger Máté (2003), 3. Berky Áron (2006).
400 m női gyors: 2. Simonek Renáta (2004), 2. Tamás Izabella (2006), 3. Berky Nóra (2004), 5. Trexler Sára (2003).
200 m női gyors: 4. Weisenburger Anna (2007), 5. Hunyár Gréta (2007), 6. Sághi Viktória (2007).
100 m férfi gyors: 3 Kolozsvári Péter (2008), 5. Meixner Marcell (2008), 6. Földesi Milán (2008), 7. Szivek Vajk (2008).
50 m férfi gyors: 1. Thirring Domonkos (2009), 3. Papp Roland (2009), 6. Hegyi Benedek (2009).
50m női gyors: 9. Földesi Lili (2010), 12. Ferenczi Jázmin (2009), 15. Thirring Zsófia (2009).
200 m férfi vegyes: 1. Meczger Máté (2003), 3. Müller Martin (2001).
200 m női vegyes: 1. Meczger Sára (2005), 2. Tamás Izabella (2006), 2. Berky Nóra (2004), 3. Papp Vivien (2006), 4. Trexler Sára (2003).
100 m férfi mell: 4. Kolozsvári Péter (2008), 5. Meixner Marcell (2008), 6. Szivek Vajk (2008), 7. Földesi Milán (2008).
50 m férfi mell: 1. Papp Roland (2009), 4. Hegyi Benedek (2009).
50 m női mell: 12. Földesi Lili (2010).
100 m női vegyes: 2. Berky Nóra (2004), 4. Trexler Sára (2003).
200 m női vegyes: 1. Meczger Sára (2005), 2. Tamás Izabella (2006), 3. Papp Vivien (2006).
100 m férfi mell: 4. Kolozsvári Péter (2008), 5. Meixner Marcell (2008), 6. Szivek Vajk (2008), 7. Földesi Milán (2008).
50 m férfi mell: 1. Papp Roland (2009), 4. Hegyi Benedek (2009).
50 m női mell: 12. Földesi Lili (2010), 16. Thirring Zsófia (2009), 17. Ferenczi Jázmin (2009).
200m férfi hát: 2. Meczger Máté (2003), 3. Berky Áron (2006).
200 m női hát: 1. Meczger Sára (2005), 1. Papp Vivien (2006), 2. Simonek Renáta (2004), 4. Weisenburger Anna (2007).
100 m férfi hát: 2. Kolozsvári Péter (2008), 5. Meixner Marcell (2008), 6. Földesi Milán (2008), 7. Szivek Vajk (2008).
50 m férfi hát: 2. Papp Roland (2009), 5. Hegyi Benedek (2009).
50 m női hát: 12. Thirring Zsófia (2009), 14. Földesi Lili (2010), 17. Ferenczi Jázmin (2009).


 

Oldal tetejére ugrás
 

  IVS
  Keresés
  Időjárás
  Várostérkép
 
 
Impresszum | Médiaajánlat | Elérhetőségek
  Oldal tetejére ugrás
Digitexx Multimédia
Digitexx Multimédia