Közösségek Hete - Városunk csatlakozott az országos programsorozathoz
Kultúra
2021. máj. 3.

Közösségek Hete - Városunk csatlakozott az országos programsorozathoz

Május 10-től elérhető a virtuális kiállítás

A közösségi értékekre, a közösség megtartó erejére hívja fel a figyelmet az immár ötödik alkalommal megrendezésre kerülő Közösségek Hete országos rendezvénysorozat, melyet idén május 10–16. között virtuális formában rendeznek meg.

Művelődési házunk csatlakozott a programsorozathoz. Virtuális kiállítás keretében mutatják be május 10-én a mintegy 30 éves értékes múltra visszatekintő Városi Alkotókört - a fiatalok festményei által.

A programokról a www.kozossegekhete.hu portálon találnak részletes leírásokat.

A Városi Alkotókör online kiállítását a Dorogi József Attila Művelődési Ház facebook oldalán tekinthetik majd meg május 10-én.

A Közösségek Hete a Szabadtéri Néprajzi Múzeum – Múzeumi Oktatási és Módszertani Központ szervezésében, az Országos Széchényi Könyvtár, valamint az Nemzeti Művelődési Intézet NKKft. együttműködésével valósul meg.