Érmekkel érkeztek az EB-ről
Sport
2013. nov. 13.

Kiválóan szerepeltek a dorogi és környékbeli sportolók a WKF Kick-box Szövetség Európa Bajnokságán, amelyet október 28. és november 2. között rendeztek meg az ausztriai Bregenz-ben. A megmérettetésen 22 ország 550 indulója küzdött a helyezésekért. A tizenegy fős magyar nemzeti válogatottban helyet kapott - az Esztergom-kertvárosi Kempo Karate Klub versenyzőiként - két dorogi és egy kertvárosi sportember is, akik kitartó munkájuknak köszönhetően mindannyian a dobogóra állhattak.

pokorni.JPG

A K I. szabályrendszerben a felnőttek között a dorogi Pokorni Milán 81 kg-os súlycsoportban bronzérmet szerzett, ahogy testvére, a szintén dorogi Pokorni Ádám is a 86 kilogrammos súlycsoportban. A kertvárosi Szendrei Rebeka junior kick light-ban Európa Bajnok lett, míg a felnőtt K I-ben a dobogó második fokára állhatott fel.