ÁLLÁSPÁLYÁZAT
Közügy
2015. febr. 4.

A dorogi Kincstári Szervezet pályázatot hirdet könyvelő munkakör betöltésére.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Kincstári Szervezet, 2510 Dorog, Bécsi út 71.
Pályázati feltételek:
- szakirányú középfokú végzettség,
Előnyt jelent: államháztartási számviteli szakmai tapasztalat, mérlegképes könyvelői végzettség
Elvárt kompetenciák: nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
A pályázat részeként benyújtandó iratok:
- iskolai végzettséget, szakképesítést tanúsító okiratok másolata
- szakmai önéletrajz.
További alkalmazási feltétel:
3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Alkalmazás: közalkalmazotti jogviszonyban.
Bérezés: a közalkalmazotti bértábla alapján.
A pályázat benyújtásának határideje: 2015. február 24.
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.
A pályázat benyújtásának módja:
elektronikus úton: Kiss Dorottya része a kiss@dorog.hu e-mail címre,
vagy postai úton: a Kincstári Szervezet, 2510 Dorog, Bécsi út 71. címre.