Győzelemmel avatta a Dorogi FC a Kozármisleny új stadionját
Sport
2017. ápr. 3.

Stadionavató mérkőzésen lépett pályára a Dorogi FC a 27. fordulóban, Kozármislenyen. Kapunkat ezúttal Zima Ádám védte, más meglepetés nem volt a dorogi együtteseben.
Az első félidőben mindkét csapat aktív volt, veszélyben forogtak a kapuk, de gólt egyik csapat sem tudott szerezni.
A szünet után aztán iramot váltott a Dorog: Simon Attila ment a hazaiak kapusával szemben, aki elütötte a támadónkat, így büntetőhöz jutottunk.
A tizenegyest Bor értékesítette (0:1). A gól után átvette a kezdeményezést a Kozármisleny, több veszélyes lehetőségük is volt, de a dorogi védelem stabil lábakon állt. A 85. percben Medgyes rúgott a hálóba (0:2). Ezzel el is dőlt a találkozó, a Dorog tehát illetlen vendégként elrontotta a Kozármisleny új stadionjának avatóját.
Forrás: dorogifc.hu