Dorogra érkezett Az Év Főépítésze Díj
Közügy
2020. nov. 20.

Dorogra érkezett Az Év Főépítésze Díj

Díjazták az elmúlt évek szakmai munkáját

A fővárosi önkormányzat és a Magyar Főépítészek – Országos Főépítészi Kollégium által november 20-án rendezett eseményen adták át – igaz a kialakult helyzet miatt online formában - Az Év Főépítésze Díjat, amelyet az idén Dankó Kristóf, városunk főépítésze érdemelt ki.

Az országos elismerés mellett életműdíjakat is átadtak a konferencián. Az Év Főépítésze Díj átadásakor Dankó Kristófot, Salamin Ferenc, az Országos Főépítész Kollégium elnöke méltatta, majd Jó szerencsét! kívánt a következő évek városépítési elképzeléseinek megvalósításához.

-        Városunk, Dorog örökségvezérelt városfejlesztési elképzelései évről évre valósulnak meg, amelyeket kedvezően fogadnak az itt élők. Örömmel tölt el, hogy országos szinten is elismerték ezt a fajta közös munkát, amelynek élén büszkén állok, mint Dorog és a környező települések főépítésze.

További részletek: foepiteszek.hu