Lezárásra kerül a Hősök tere
Tisztelt Dorogiak!
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy az Adventkezdő Gyertyagyújtó Ünnep miatt 2025. november 28. péntek 20:00-tól 2025. november 29. szombat, a rendezvény végéig a teljes Hősök tere lezárásra kerül Dorogon.
Parkolni az Agorában, a környező utcákban és Mária-barlang előtti nagy parkolókban lehetséges ez idő alatt.
Szeretettel várunk mindenkit erre a kedves hangulatú ünnepségre, aki szeretne picit ráhangolódni az adventi készülődésre. Kezdés 17:00 órakor.
(A fotó 2024-ben készült.)