Új háziorvos városunkban
Tisztelt Dorogiak!
Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy Dr. Sáska Magdolna helyett 2026. január 1-jétől dr. Pavlik Zsuzsanna látja el a háziorvosi feladatokat a 2510 Dorog, Szent József út 1/B alatt működő felnőtt háziorvosi rendelőben.
Megváltozik a rendelési idő is, az alábbiak szerint:
Hétfő, péntek: 7:30 – 11:30
Kedd, csütörtök: 11:30 – 15:30
Szerda: 8:00 – 12:00
Köszönjük Dr. Sáska Magdolna eddigi munkáját, további sok sikert kívánunk neki!