Idősek karácsonya
Tisztelt Dorogiak!
Városunkban hosszú évek óta hagyomány az idősek számára szervezett karácsonyi ünnepség a Dorogi József Attila Művelődési Házban.
Ez idén sem volt másképp, a meghitt hangulatról dr. Tittmann János polgármester köszöntője után Molnár Ágnes és Mészáros Tamás előadóművészek karácsonyi műsora gondoskodott.
A vendégeket süteménnyel és frissítővel fogadta Dorog Város Önkormányzata ezen a délutánon.